درباره تی وی ساختمان

گروه رسانه ای و خبری هولدینگ خانه عمران با نام تلوزیون صنعت ساختمان،فعالیت خود را از سال 1398،با هدف تغییر و تعالی و در راستای رسالت اجتماعی با تهیه و تولید برنامه های اموزشی،خبری و … با هدف آگاه سازی اهالی حرفه و شهروندان  کار خود را آغاز کرد و در قالب دپارتمان تی وی ساختمان متشکل از کارگروه های تولید محتوا ، تبلیغات ،خبر و … شروع به فعالیت کرد.

درباره ما

خانه عمران،مجموعه ای نام آشنا با سابقه 25  سال فعالیت حرفه ای در زمینه تحقیق ، توسعه و آموزش است که به شناخت خوبی از نیازهای جامعه مخاطب صنعت ساختمان دارد. “هولدینگ خانه عمران” از سال 1377 فعالیت خود را با برگزاری دوره‌های آموزشی در حوزه صنعت ساختمان آغاز نمود که خروجی آن تاکنون بیش از 3میلیون نفرساعت آموزش و صدور بیش از 80 هزار گواهینامه به دانش‌پژوهانی است که در این آموزش‌ها شرکت نموده‌اند. “تی وی ساختمان” وابسته به هولدینگ خانه عمران، با همکاری افراد متخصص و حرفه‌ای با ارائه خدماتی متفاوت  در تلاش است تا مخاطبین حرفه ای خود را بیابد.

هدف ما

هدف ما تحول و تعالی صنعت ساختمان است.

با هدف آگاه سازی و شناساندن بهترین و معتبر ترین های این صنعت قصد داریم شما را به سوی تعالی و رشد هدایت کنیم تا رسالت خود را در این زمینه ها محقق سازیم

ماموریت ما

ما در این مسیر سخت و نا هموار در کنار شما خواهیم بود تا تنها ترین مرجع  شناساندن و برند سازی صنعت ساختمان باشیم  و قدم های استوار در کنار شما برداریم و استوار باشیم.

مهم ترین قدم در راستای تعالی صنعت ساختمان است به همراه توسعه ساختمانهای استاندارد و ساختن ساختمان های با کیفیت است و در ادامه حمایت از افراد با تفکر تعالی است.