Previous slide
Next slide

بیست و سومین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان

چشم‌نواز و استثنایی

بیست و سومین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان در حالی برگزار شد که شاید خوشبین‌ترین مخاطبین این حوزه نیز تصور نمی‌کردند این رویداد با چنین استقبال کم نظیری مواجه شود. این رویداد تخصصی از روز پنجشنبه، دوازدهم مرداد ماه آغاز شد و پس از چهار روز پر مشغله در روز یکشنبه، پانزدهم مرداد ماه به کار خود پایان داد. تی‌وی ساختمان به عنوان رسانه مرجع صنعت ساختمان نیز با حضور در این نمایشگاه، تلاش نمود با پوشش خبری جامع و اختصاصی، شما مخاطبان گرامی را با خود همراه نموده تا از دریچه لنز دوربین‌ تی وی ساختمان، به تماشای این رخداد مهم صنعت ساختمان بنشینید.

آینده روشن صنعت ساختمان

در نمایشگاه امسال شاهد طیف وسیع و متنوعی از تأمین‌کنندگان و تولید گنندگان از سراسر کشور بودیم که این موضوع نوید بخش آنست که خبرهای خوبی را می‌توان برای صنعت ساختمان متصور بود. این حقیقت وقتی بیشتر عیان می‌شود که حضور شرکت‌های داخلی بسیار پر رنگ تر از رقبای خارجی بود. با این تفاسیر می‌توان به این موضوع اذعان داشت که صنعت ساختمان کشور، خود را آماده ورود به مرحله جدیدی می‌نماید و تمامی اعضای آن، از ارائه دهنگان و تأمین کنندگان خدمات گرفته تا جامعه مصرف کنندگان و سرویس گیرندگان، می‌توانند با درک صحیح از شرایط جاری و برقراری تعاملات سازنده با یکدیگر، در پیشرفت و پویایی بیش از پیش این صنعت سریعتر و هدفمندتر گام‌ بردارند.

رویکرد فعالان و دست ‌اندرکاران

در نمایشگاه امسال نکته‌ای که بصورت غیر قابل انکاری مشهود به نظر می‌رسید، رویکرد فناورانه و بهره‌برداری حداکثری شرکت‌کنندگان از تکنولوژی‌های نوین و نبوغ آمیز در شاخه‌های گوناگون بود که با ارائه توضیحات گویا و کاتالوگ‌های جامع بیشتر خودنمایی می‌نمود. از سوی دیگر حضور حداکثری قشر مخاطبین متخصص، به شکل ویژه‌ای بر ارزش‌های برگزاری این نمایشگاه افزوده بود.

مخاطبان متخصص؛ دستاوردی ارزشمند

از نکات قابل توجه دیگری که می‌توان به آن اشاره نمود، برگزاری سمینارهای تخصصی با حضور چهره‌های شناخته شده و صاحب سبک این حوزه در سالن محل برگزاری نمایشگاه بود که با استقبال فوق‌العاده مخاطبان به خصوص دانشجویان مواجه شده بود، بطوری که در صورت عدم حضور در محل برگزاری سمینارها در ساعات اولیه، به علت پر شدن ظرفیت صندلی‌ها، به سختی امکان ورود و شرکت برای متقاضیان فراهم می‌شد که شایسته است برای ادوار پیش‌رو، با اتخاذ تدابیر مناسب در خصوص پیش‌بینی تعداد مخاطبان سمینارها و اختصاص سالن‌های سمینار با فضای مناسب، این مشکلات به حد‌اقل برسد.

مژده تی ‌وی ساختمان به اهالی صنعت ساختمان

در پایان لازم به ذکر است تی‌وی ساختمان برای مخاطبین گرانقدری که به هر علتی نتوانستند در نمایشگاه حضور پیدا کنند و همچنین فعالانی که در نمایشگاه حضور داشتند و تمایل دارند برند و خدمات خود را برای مخاطبان غایب پرزنت نموده و بازتاب دهند خدمت ویژه‌ای را در نظر گرفته است. برای آگاهی بیشتر از  این شگفتانه تی‌وی ساختمان بر روی لینک زیر کلیک نمایید.