اهمییت ابزارهای مدرن
در حال بارگذاری...

در معماری، انتخاب متریال درست و دقیق برای ساخت و ساز یک موضوع حیاتی برای بهبود بهره وری، اطمینان از یکپارچگی سازه ساختمان و حداکثر کارایی و همچنین استاندارد تنظیمات نهایی برای محصول تولید شده است اما به این دلیل که هر ساختمانی در پوسته بیرونی خود از لایه های مختلفی تشکیل شده است درک نحوه تناسبات و عملکرد آن ها می تواند در طول فرایند طراحی و تولید به همان اندازه اهمیت داشته باشد.

مشخصات فنی از متریال و سیستم سازنده نقشی کلیدی در انتقال این اطلاعات، ارائه تمامی اطلاعات لازم و خصوصیت برای هر پروژه موفقی را عهده دار است. بعد از همه این صحبت ها به عنوان یک معمارهر چه بیشتر در خصوص جزییات و لایه های بین دیوارها و پشت آن آگاهی داشته باشید برای بهبود عملکرد شما بسیار موثر است.

 نقش تجسم و تصویر سازی در مشخصات فنی متریال چیست؟  

معماری از طریق ترسیمات، ماکت ها و عکس ها بهتر نشان داده میشود به عبارت دیگر معماری رابط بین گفتار و تجسم یا زبان بین معماران با کارفرمایان است و یا حتی زبان میان معماران متخصص برای گفتگوی دقیق تر است. بیش از 30 سال است باید از تکنولوژی کامپیوتر برای مدل های سه بعدی دیجیتالی اساساً نمایش‌ دقیقی از واقعیت هستند به این معنی که این مدل ها قادر هستند نحوه مونتاژ مواد، نحوه رفتار و احساس و ظاهر آنها در محصول نهایی را آزمایش کنند. معماران در حال حاضر قادرخواهند بود که خطای هرگونه طرحی را پیشبینی کنند و از طرفی اطمینان حاصل کنند که تمامی الزامات به درستی رعایت شده است. یک رندر می تواند در موارد بسیاری به معمار کمک کند مثلا برای انتخاب بین یک روکش مات یا براق باشد یا برای پیش بینی اینکه چگونه نوع خاصی از چوب با فولاد ضدزنگ مطابقت دارد یا اینکه چگونه یک سطح، الگوهایی با بافت ها و سایه های خاص ایجاد می کند.

مشتریان و سازندگان این اطلاعات را به روشی ساده تر و آموزشی تر دریافت خواهند کرد. تجسم معماری به خودی خود یک هنر است که میتواند زیبا، پویا و منحصر به فرد باشد همچنین میتواند برای تعیین متریال و سیستم های سازنده کاربردی باشد با نگاهی به آینده متوجه میشویم که صنعت به سمت واقعیت مجازی و واقعیت افزوده پیش می‌رود که می‌تواند به راحت تر کردن کار معماران کمک کند و پیامدهای قوی در مشخصات مواد خواهد داشت.

به اهمییت ابزارهای مدرن امتیاز دهید.
1 Star2 Stars (No Ratings Yet)
Loading...