پاساژ علاءالدین
در حال بارگذاری...

پاساژ علاءالدین از بزرگ‌ترین مراکز خرید موبایل در مرکز شهر تهران است که در خیابان جمهوری قرار دارد. نمای ساختمان پاساژ، از نوع کامپوزیت است که با رنگ‌های سفید، قرمز و مشکی، چشم‌انداز خاصی را از فاصله دور نمایان می‌کند.

ویژگی‌های پاساژ علاءالدین

در این پاساژ بزرگ و مشهور، انواع موبایل و لوازم جانبی تلفن همراه به فروش می‌رسد. در پاساژ علاءالدین علاوه بر عرضه موبایل، خدماتی در زمینه تعمیر انواع موبایل و خریدوفروش گوشی‌های تلفن همراه دست‌دوم نیز به مشتریان صورت می‌گیرد. ساخت این بنا در سال 1374 شروع و چهار سال بعد به اتمام رسید. در سالهای 1378 تا 1379 نیز واحدهای تجاری آن فاز به فاز به فروش رسیدند.

 در ابتدا بنا بود این ساختمان در 3 طبقه با ارتفاع هر طبقه 5 متر احداث گردد. اما اکنون پاساژ علاالدین فعالیت خود را با تعداد 1100 واحد تجاری در 11 طبقه و ارتفاع های کوتاه تر ادامه می‌دهد. با وجود جمعیت مراجعه‌کننده که ساعتی 6000 نفر تخمین زده می‌شود، از بسیاری از امکانات اولیه مراکز فروش بی‌بهره است. همچنین نبود تهویه مطبوع از دیگر مشکلات این مرکز است. تا کنون سازمان آتش‌نشانی چندین بار نسبت به شرایط این مرکز هشدار داده ‌است.

پاساژ علاءالدین

در این قسمت از مستندهای به وقت ساختمان از دریچه لنز دوربین تی وی ساختمان با آقای مهندس وحید قیدی همراه باشید تا باهم نقد و تحلیل ایشان را درخصوص این مرکز خرید پر تردد ببینیم و بشنویم.

برای مشاهده ویدیوهای بیشتر در حوزه صنعت ساختمان می‌توانید اینستاگرام تی وی ساختمان را دنبال کنید.

آدرس اینستاگرام: @TvSakhteman

به پاساژ علاءالدین امتیاز دهید.
1 Star2 Stars (No Ratings Yet)
Loading...